У Франції жорстко відповіли на російську вимогу щодо демілітаризації України.


Франція підтримує припинення вогню в Україні
Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню заявив, що Франція підтримує припинення вогню в Україні, але не підтримує ідею про демілітаризацію української армії. Він вважає, что українська армія є головною гарантією безпеки для країни, яка закріплена в конституції.
Лекорню також зазначив, що сучасна Європа переживає 'новий період' у своїй історії, який відрізняється від Холодної війни та часів 'дивідендів миру'. Держави зараз змагаються за глобальний вплив.
Президент Росії Володимир Путін раніше заявив, що його метою є 'демілітаризація та денацифікація' України. Росія пропонувала зменшити чисельність української армії до 50 тисяч осіб та заборонити розробку та придбання ракетних систем з дальністю понад 250 км під час військової агресії проти України.
Згідно зі словами президента України Володимира Зеленського, після завершення війни Україна збереже необхідну кількісну структуру своєї армії для захисту своїх інтересів. Якщо Україна не вступить до НАТО, у неї буде армія з чисельністю понад півтора мільйона осіб. Зараз Збройні Сили України налічують близько 880 тисяч військовослужбовців, що робить їх найбільшою армією в Європі.
На Паризькому форумі з питань оборони та стратегії в Парижі, який відбувався 11 березня, обговорювалися питання створення міжнародних сил безпеки після завершення війни в Україні. У зустрічі брали участь воєначальники з понад 30 країн.
Читайте также
- Суд в США осудил правительство Мексики за незаконное отказывание в доступе к информации о пропавших без вести гражданах
- Украина подала заявку на членство в ЕС
- Украинское правительство вводит реформу в образовании, которая предполагает изменения в программах и методиках обучения
- Государство вновь продолжает борьбу с эпидемией коронавируса: украинцев призывают соблюдать карантинные ограничения и вакцинироваться
- Наличие украинского языка в школах вызывает развертывание протестов
- Украина планирует ввести сертификаты о вакцинации против COVID-19