Став на захист України з перших днів війни. Згадаймо Сергія Висоцького.


Щодня о 9 ранку українці вшановують пам'ять усіх, чиє життя забрала російсько-українська війна. Нині згадаємо Сергія Висоцького.
Сергій Висоцький, захисник України, загинув 6 березня 2025 року під час виконання бойових завдань на Херсонщині та Донеччині. Про це повідомляє Львівська міська рада.
Сергій Висоцький народився 10 липня 1973 року у Львові. Він навчався у ліцеї № 52 Львівської міської ради і закінчив колишній Львівський технікум промислової автоматики. Після навчання він проходив строкову військову службу і у 1997 році підписав контракт із Західним територіальним управлінням Національної гвардії України.
У той час, Висоцький працював головним електриком у штабі Громадської організації “Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства “Динамо України”. Він був відомий своєю надійністю та відповідальністю.
З початком російсько-української війни, він добровольцем вступив до лав захисників Батьківщини, щоб боротися проти окупантів.
Висоцький виконував бойові завдання на Херсонщині та Донеччині, служачи у 63-й окремій механізованій бригаді 11-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних сил України.
За його особисту мужність та сумлінну службу, Висоцький отримав відзнаки головнокомандувача Збройних сил України.
Церемонія похорону відбулася 11 березня в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Захисника поховали на Личаківському кладовищі.
Сергій Висоцький залишив позаду батьків, дружину, трьох дітей, брата та онука.
“Главком” долучається до хвилини мовчання. Ми вшановуємо пам'ять усіх українців, які загинули у боротьбі за Батьківщину. Ми пам'ятаємо загиблих від рук російських загарбників, запалюємо свічки пам'яті та схиляємо голови в скорботі під час загальнонаціональної хвилини мовчання, шануючи пам'ять громадян України, які віддали життя за свободу і незалежність держави: усіх військових, цивільних та дітей, усіх, хто загинув у боротьбі з російськими окупантами та внаслідок нападів ворожих військ на українські міста і села.
Читайте також
- Міненерго затвердило Антикорупційну програму на 2025 – 2027 роки
- У популярних магазинах Польщі зʼявилися набори для виживання
- В Угорщині невідомі розмалювали синьо-жовтими кольорами заповідну скелю
- Снайпер «Азова» поліг у бою за Маріуполь. Мама досі не отримала тіло сина. Згадаймо Максима Обивзенка
- Сумчани, сумці чи сумʼяни? Мовознавиця пояснила, як правильно називати жителів Сум та інших українських міст
- Планшет, що пролежав п'ять років під водою, допоміг розкрити низку злочинів